dlaczegoMyDoświadczenie i profesjonalizm.

Założyciele Finance & Law League - Finansowej Ligi Mistrzów są  także twórcą pierwszych rozgrywek piłkarskich na sztucznej trawie dla amatorów w Warszawie - Warszawskiej Ligi Szóstek, a także jednego z najstarszych w stolicy i zarazem najstarszego na Ursynowie turnieju piłkarskiego o „Puchar Wyżyn”, który odbywa się rokrocznie od 20 lat. Jesteśmy to także twórca BLM – Bankowej Ligi Mistrzów – rozgrywek piłkarskich dla pracowników banków, w których udział brało nawet 40 drużyn.  Kadrę organizacyjną uzupełniają: dyplomowany menadżer sportu Piotr Golian, koordynatorem arbitrów jest licencjonowany sędziaBartosz Glinka oraz dziennikarze sportowi z kilkunastoletnim doświadczeniem Rafał Golian i Marcin Kietliński (praca m.in. w „Wirtualnej Polsce”, czy też tygodniku „Piłka Nożna” i miesięczniku „Piłka Nożna Plus”)Elastyczność i innowacyjność.Oferujemy kilka edycji rozgrywek w ciągu roku. Istnieje również możliwość powołania własnej ligi pod patronatem firmy Klienta.

Nowoczesność i wysoki standard obiektu.

Rozgrywki  Finance & Law League - Finansowe Ligi Mistrzów odbywają się na prestiżowej Soccer Arenie (ul. Annopol 24b), najnowocześniejszemu w Polsce i największemu w Europie środkowo-wschodniej zadaszonemu kompleksowi piłkarskiemu. Zaplecze technologiczne Soccer Areny powoduje, że mecze nie są uzależnione od kapryśnej pogody. Nowoczesny system grzewczy oraz izolacja termiczna obiektu gwarantuje temperaturę w przedziale 15-18 stopni.

Otwartość na potrzeby klienta. 

Wieczorne godziny meczów uwzględniają Państwa napięty grafik w ciągu dnia. Uczestnictwo w profesjonalnie przygotowanych rozgrywkach piłkarskich jest natomiast idealnym sposobem na: odreagowanie od problemów dnia codziennego, poprawę formy fizycznej oraz integrację zespołu.

Ze sportowym pozdrowieniem!

Organizatorzy Finance & Law League – Finansowa Liga Mistrzów


Twitter Widget Slider